Grill Obi

Czas na rozpoczęcie sezonu grillowego w sklepach Obi. W roli głównej występują: kosiarka akumulatorowa z ładowarką i akumulatorami w zestawie, koszem o pojemności 35 litrów i centralną regulacją wysokości w cenie 629 zł, grill węglowy Jaxon z żeliwnym rusztem o wymiarach 57x42 cm, miejscem na kamień do pizzy, termometrem w pokrywie i regulacją poziomu węgla w cenie 479 zł oraz komplet mebli ogrodowych z technorattanu Olea Compact, w skład którego wchodzą dwa fotele narożne, dwa pufy i stolik, w promocyjnej cenie 1329 zł.

Jeśli chodzi o grille to w gazetce promocyjnej Obi znajdziemy zarówno węglowe, jaki i elektryczne oraz gazowe. Kolejną propozycją wśród tradycyjnych grilli węglowych jest grill Cleveland ze stalowym rusztem o średnicy 44 cm oraz pokrywą z regulacją dopływu powietrza w cenie 229 zł, a ostatnią grill Montreal o powierzchni grillowania 72x49 cm, z 5 poziomami grillowania oraz półką boczną i dolną w cenie 379 zł. Ciekawą propozycją jest również grill elektryczny ze stojakiem z regulacją temperatury, chromowanym rusztem o wymiarach 40x22 cm i dodatkowym rusztem do podgrzewania w cenie 149 zł.

Promocyjne ceny obejmują także grille gazowe, a wśród nich grill z 4 palnikami, rusztem stalowym o powierzchni grillowania 61x41 cm i mocy 11,72 kW oraz pokrywą z termometrem w cenie 849 zł, grill gazowy Maddox z 2 palnikami, żeliwnym rusztem z systemem modularnym i dodatkowym rusztem do podgrzewania w cenie 1199 zł oraz grill gazowy Conor z 4 palnikami głównymi i 3 dodatkowymi, pokrywą ze szkłem i termometrem, żeliwnym rusztem i podświetlanymi pokrętłami za 2199 zł.

Grille gazowe Obi

Więcej promocji z aktualnej gazetki promocyjnej Obi tutaj.

Ceny promocyjne obowiązują od środy 27 kwietnia do wtorku 10 maja lub do wyczerpania zapasów. Wymienione ceny to ceny maksymalne i w poszczególnych marketach Obi mogą być niższe.

 
Gazetki promocyjne