Kolekcja ubrań Dada Biedronka

Odkryj delikatne, komfortowe i przyjazne dla skóry maluchów ubranka i akcesoria dla dzieci w nowej kolekcji Dada dostępnej tylko w sklepach Biedronka.

Do nabycia m.in. body niemowlęce w rozmiarach 68-92, w różnych wzorach i kolorach. Produkt dostępny jedynie w 3-paku w promocyjnej cenie 23,97 zł. Kolejnym artykułem z nowej kolekcji Dada jest pajac niemowlęcy dostępny w tych samych rozmiarach co wcześniej wymienione body, jednakże ten produkt dostępny jest tylko w 2-paku, a jego promocyjna cena to 29,98 zł. Ponadto Dada oferuje również dwustronny kocyk niemowlęcy o wymiarach 75x100 cm w cenie 29,99 zł.

O jakości ubranek i akcesoriów Dada świadczą uzyskane certyfikaty. Pierwszym z nich jest pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka gwarantująca bezpieczeństwo dla dziecka w wielu aspektach począwszy od staranności wykonania, a kończąc na jakości użytych surowców do produkcji. Kolejne certyfikaty to STANDARD 100 by OEKO-TEX® świadczący o braku substancji szkodliwych w składnikach, tj. tkanina, nici, guzki, zatrzaski czy zamki, a także Intertek weryfikujący skład, stabilność materiałów i wygląd po praniu, wytrzymałość produktu na rozciąganie czy rozrywanie oraz odporność na prasowanie, tarcie, a nawet na działanie potu.

Ceny promocyjne obowiązują od poniedziałku 25 kwietnia do środy 11 maja lub do wyczerpania zapasów.

 
Gazetki promocyjne