Grille gazowe w Lidlu

Kolejny sezon grillowy czas zacząć, więc warto zapoznać się z ofertą Lidla, w której znajdziemy grille, zarówno tradycyjne węglowe, ale także elektryczne i gazowe.

Grille gazowe oferowane przez niemiecką sieć sklepów wykonane są z lakierowanej blachy stalowej i posiadają m.in. aluminiowe deflektory/osłony palników, żeliwny ruszt grillowy z misą tłuszczową, 2 kółka gwarantujące łatwy transport, wskaźnik temperatury w pokrywie, gniazdo na butlę, zamykaną szafkę oraz dwie półki boczne.

Pierwszy z nich to idealny dla około 10 osób grill gazowy Nebraska 3+1 marki Activa Mastercook o powierzchni grillowania 51x37 cm i łącznej mocy 8,4 kW (3 niezależne palniki tubowe ze stali nierdzewnej o wydłużonej trwałości i mocy 2,8 kW)i z palnikiem bocznym do gotowania o mocy 2,4 kW.

Cena pierwszego to 1199zł, a drugi o 200 zł droższy, czyli grill gazowy Nevada 4+1 z 4 niezależnymi palnikami o łącznej mocy 11,2 kW posiada powierzchnię grillowania 61x37 cm i będzie odpowiedni nawet dla 12 osób.

W ofercie Lidla znajdziemy ponadto grill elektryczny marki SilverCrest Kitchen Tools o mocy 2400 W ze stojakiem w cenie 219 zł. Dzięki grillowaniu bez dymu idealnie sprawdzi się w domu, na balkonie czy tarasie. Grill elektryczny SilverCrest posiada płytę z aluminiowego odlewu ciśnieniowego z powłoką zapobiegającą przywieraniu ILAG Corflon Ultra, wyjmowany pojemnik na tłuszcz oraz element grzewczy ze stali szlachetnej.

Jeśli chodzi o grille węglowe na wyróżnienie zasługuje grill Angular Smart marki Activa Mastercook z lakierowanej blachy stalowej z korpusem urządzenia w kolorze czarnym pokrytym lakierem proszkowym, z blachą paleniskową z regulacją wysokości, 2 metalowymi półkami bocznymi, wyciąganą szufladą na popiół i powierzchnią grillowania 42x32 cm w cenie 599 zł.

W zdecydowanie niższej cenie, czyli 99 zł, Lidl proponuje grill na kółkach z emaliowaną, ognioodporną wanienką z osłoną chroniącą przed wiatrem, 5-stopniową regulacją wysokości rusztu, 2 kółkami oraz wygodnym uchwytem do transportu i powierzchnią grillowania 48,5x28,5 cm.

Ceny promocyjne obowiązują od poniedziałku 25 kwietnia do wyczerpania zapasów.

 
Gazetki promocyjne