Grill gazowy Steely King 6342 Burns & Barkles

  • Smaczne lato z grillem w Jula

    Grill Jula

    "Teraz nic nie powstrzyma Twojego zapału do grillowania!" W akcji promocyjnej "Smaczne lato z grillem" w gazetce promocyjnej Jula znajdziemy mnóstwo artykułów do grillowania. Głównym bohaterem pierwszej strony gazetki jest grill węglowy Coal King 5442 marki Burns & Barkles z podwójnym rusztem grillowym o powierzchni 56x42 cm i chromowanym rusztem do podgrzewania o wymiarach 53x23 cm, termometrem w pokrywie, blatem pomocniczym i zdejmowanym popielnikiem w cenie 699 zł, a poniżej znajdziemy gazowy parasol grzewczy Anslut z lakierowanego proszkowo metalu i aluminium oraz śrubami ze stali nierdzewnej w cenie 699 zł, zestaw mebli z technorattanu Axley, czyli kanapa narożna z poduszkami do siedzenia i stół z blatem ze szkła za 2199 zł i grill gazowy Steely King 9042 marki Burns&Barkles o wymiarach 90x41,5 cm z żeliwnym rusztem, 6 palnikami i palnikiem bocznym, termometrem w podwójnie izolowanej pokrywie pomagającej utrzymywać temperaturę w cenie 1499 zł*.

    Druga strona gazetki promocyjnej Jula proponuje grille gazowe, elektryczne, węglowe, a także piec do pizzy. Pierwsza propozycja to grill gazowy Steely King 6342 Burns & Barkles o wymiarach 63x41,5 cm z czterema palnikami ze stali nierdzewnej i jednym palnikiem bocznym do przyrządzania posiłków w rondlu czy na patelni, żeliwnym rusztem zapewniającym równomierne rozprowadzanie ciepła i wbudowanym termometrem pozwalającym kontrolować temperaturę pieczenia w cenie 1499 zł. Kolejne pozycje to podwójny grill węglowy Coal King 8242 Burns & Barkles o powierzchni grillowania 82x42 cm z dwoma regulowanymi rusztami i blatami bocznymi, zdejmowanym popielnikiem i dwiema dużymi komorami przednimi umożliwiającymi dorzucanie węgla bez konieczności podnoszenia rusztu za 999 zł, ceramiczny grill węglowy Coal King 560 Burns & Barkles, nazywany także grillem kamado, gwarantujący świetne właściwości termoizolacyjne i równomierne rozprowadzanie temperatury w cenie 2499 zł i grill kulisty Coal King 570 Burns & Barkles o średnicy 53,5 cm z regulacją dopływu powietrza, uchwytami ze stali nierdzewnej i blatem do odkładania przyborów za 449 zł.

    Warto zatrzymać się również przy, aktualnie tańszym o 1000 zł, grillu węglowym/gazowym z wędzarnią All in one 310 marki Burns & Barkles o wymiarach 102x88 cm. Dzięki oddzielnym powierzchniom grillowania o wymiarach 51x44 cm mamy możliwość przygotowania posiłków na gazie i węglu. Oprócz tego grill All in one umożliwia wędzenie żywności we wbudowanej wędzarni stołowej, a jego obecna cena to 1999 zł.

 
Gazetki promocyjne