Boczek wieprzowy bez kości ze skórą

 • Wielki wybór produktów na grilla w Kauflandzie

  Grill Kaufland

  Gdzie wielki wybór na grilla mam? Tak zatytułowana jest nowa akcja promocyjna sieci marketów Kaufland, w której znajdziemy ponad 80 gotowych kiełbas grillowych, mięso, ryby, a także produkty bezmięsne.

  Tradycyjnie pyszny i niskokaloryczny kaszubski pstrąg tęczowy patroszony z regionu, gdzie tradycja hodowli tej ryby sięga XIX wieku, a może boczek wieprzowy bez kości ze skórą? Kiełbasa śląska grillowa Olewnik czy skrzydła z polskiego kurczaka? Albo idealna na grilla karkówka wieprzowa bez kości?

  W stoisku z obsługą znajdziemy ponadto boczek w marynacie paprykowej lub czosnkowo-ziołowej, skrzydło z kurczaka w marynacie grillowej, a także podudzie i udo w marynacie. Warto wymienić również gotowe mięsa w opakowaniu, tj. patyczki boczkowe w marynacie paprykowej czy sznycel z fileta z piersi kurczaka w marynacie.

  W ofercie promocyjnej Kauflandu znajdziemy ponadto ponad 80 kiełbas grillowych, a wśród nich m.in. kiełbaski z kurczaka i kiełbaski podwawelskie Morliny w opakowaniu 300 g, kiełbaski białe na ruszt Balcerzak w opakowaniu 375 g, kiszka ziemniaczana Gzella w opakowaniu 580 g, a także w stoisku z obsługą kiełbasa biesiadna z serem Sokołów czy kaszanka Krzyś.

  Kaufland nie zapomniał również o produktach bezmięsnych, tj. talarki serowe, tofu na grilla Lunter sweet chilli lub z tymiankiem, kiełbaski śląskie, Currywursty i Bratwursty Bezmięsny, roślinny burger a la wołowy czy roślinne kiełbaski na grilla Dobra Kaloria.

 
Gazetki promocyjne