POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna
Intermarche

SUPERMARKETY

Intermarche
Intermarche

W każdy wtorek pojawia się nowa gazetka promocyjna sklepów Intermarche, która obowiązuje do poniedziałku i zazwyczaj składa się z kilkudziesięciu stron w większości przeznaczonych na artykuły spożywcze. W gazetkach Intermarche znajdziemy wiele akcji promocyjnych, tj. '1+1 za grosz', 'Okazje na maxa', 'Festiwal owoców', 'Festiwal lodów', 'Grillove hity cenowe' , 'Lato gorących okazji' , Co tydzień świeża porcja promo' czy 'Hity tygodnia'.

Oferta Intermarche

W gazetkach promocyjnych Intermarche przeważają oczywiście artykuły spożywcze, tj. warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, mięso, wędliny, ryby, lody i słodycze, ale nie brakuje również napojów, alkoholu czy artykułów przemysłowych i chemii gospodarczej. Wśród artykułów najczęściej pojawiających się w gazetkach możemy wymienić winogrono białe, ogórki gruntowe, chleb z zakwasem La Lorraine, łopatkę wieprzową bez kości, mięso z łopatki wieprzowej w przyprawach na szaszłyki, szponder wołowy z kością, polędwicę łososiową Madej Wróbel, szynkę konserwową Nasze Pyszności, kiełbasę żywiecką Nove, ser Radamer Serenada, łososia atlantyckiego Almar, kawę ziarnistą Woseba, jaja z chowu ekologicznego Kurka Wolna, ser topiony w plastrach Hochland, soki tłoczone Sady Wincenta czy napoje energetyzujące Power On.

Zakupy i tankowanie

Należąca do Grupy Muszkieterów sieć supermarketów Intermarche posiada w Polsce ponad 230 sklepów. Ponadto oprócz zakupów przy ponad 60 sklepach działają stacje paliw.

Gazetki promocyjne