POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna
Freshmarket

MINIMARKETY

Gazetki promocyjne sieci sklepów Freshmarket są aktualnie niedostępne.

Obecnie Freshmarket nie publikuje własnych gazetek promocyjnych i obowiązuje w nich oferta z gazetki sklepów Żabka, ale wcześniej publikowała regularnie gazetki co dwa tygodnie. Ceny podane w gazetce są zawsze cenami maksymalnymi, a w poszczególnych sklepach mogą nawet być niższe.

Sklepy Freshmarket

Żabka Polska S.A. posiada ponad pół tysiąca sklepów Freshmarket oferujących przede wszystkim artykuły spożywcze, napoje i alkohol, ale także świeżo mieloną kawę, przekąski i słodycze z kawiarni Freshcafé. Hot Dog z parówką, kabanosem, chilli, bekonem i serem czy wołowiną, panini z szynką oraz pizza Trójkąt Pepperoni to tylko niektóre z propozycji Freshcafé. Bazarek Freshmarket oferuje owoce i warzywa, tj. banany, jabłka, pomarańcze, truskawki, marchew, pomidory i papryka czerwona.

W sklepach Freshmarket znajdziemy także pieczywo prosto z pieca, np. chleb z trzema ziarnami, pszenno-żytnie bułki z dynią, miękką ciabattę cebulową, dobrze wypieczoną ciabattę Róża Ciemna, tradycyjne bułki poznańskie czy idealnie wypieczone bułki Venezia ze złocistą skórką skrywającą mięciutkie wnętrze. Słodownia Freshmarket to szeroki wybór różnych gatunków piwa doskonałych na letnie orzeźwienie czy spotkania towarzyskie przy grillu.

Produkty lokalne

Okryj skarby regionu i zasmakuj się w lokalnych specjałach. Na północy Polski w sklepach Freshmarket możemy liczyć na sok jabłkowy tłoczony z żurawiną Rembowskich, mus jagodowy Fungopol, miód wielokwiatowy Drahimski, kiełbasę kaszubską, sałatkę kaszubską Dagoma, ogórki kaszubskie konserwowe Dagoma, smalec domowy z jabłkami, twaróg półtłusty Setal SM Skarszewy, masło ekstra Skarszewskie SM Skarszewy czy kurki duszone Fungopol, zaś w województwie wielkopolskim i zachodnio-pomorskim oraz województwach zachodnich znajdziemy miód Witosławski Wielokwiatowy, syrop porzeczkowy Gryszczeniówka, powidła śliwkowe z Węgierek Wiórek, żurawinę i dżem z czarnej porzeczki Gryszczeniówka, kiełbasę Wiejską Kruszewską, polędwicę Szlachecką, ser smażony Kowalew, szynkę Rolka Wielkopolska, borowiki szlachetne marynowane Cały Wielkopolski Jagoda, a także olej rydzowy i lniany Wielkopolski Semco.

Na wschodzie Polski oraz w województwach centralnych sklepy Freshmarket oferują produkty lokalne, tj. gruszka z limonką i pieprzem, syrop z mięty i konfitura z czerwonej porzeczki Fimaro, miód wielokwiatowy Kamionka Apis, kiełbasa wiejska pieczona  oraz szynka swojska z Górna, smalec z pieczarkami i boczkiem Fiamaro, konfitura poziomkowa, syrop malinowy i ketchup Krokus, a także pierogi z serem i kopytka z Pierogarni Piaski. Sklepy Freshmarket zlokalizowane na południu Polski oferują ciasto drożdżowe maślane oraz musli Granola Folwark Kamyk, kopytka i pierogi z serem Almonte, sos góralski, Swoją Ze Słoja, jogurt naturalny i kefir Bacówka oraz makaron wiejski Folwark Kamyk.

Produkty bezglutenowe w sklepach Freshmarket to m.in. bułki Królewskie Supreme, chleb Królewski Supreme ciemny, herbatniki Orange Shells, paluszki z solą, makaron bezglutenowy Rurka Skośna i Tortilla Chips Nachos Ser.

Gazetki promocyjne