POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna
Decathlon

SPORT

Gazetki promocyjne sieci sklepów sportowych Decathlon są aktualnie niedostępne.

Sprawdź promocje w Decathlon:

bestsellery

ostatnie sztuki

W sklepach Decathlon możemy nabyć ubrania, sprzęt i akcesoria potrzebnych do uprawiania ponad 70 różnych dyscyplin sportowych. W kolejności alfabetycznej są to m.in. alpinizm, aquafitness, badminton, balet, baseball, bieganie, bilard, boks, bule, dart, futbol amerykański, gimnastyka artystyczna i sportowa, golf, hokej, jeździectwo, joga, judo, kajakarstwo, kitesurfing, koszykówka, lekkoatletyka, narciarstwo, piłka nożna, piłka ręczna, pływanie, rowery, rugby, siatkówka halowa i plażowa, snowboard, taniec, tenis, triathlon, wakeboarding czy żeglarstwo.

Marki własne Decathlon

Decathlon w swojej bogatej ofercie posiada również produkty ponad 20 marek własnych, tj. B'Twin, Quechua, Kalenji, Domyos, Tribord, Oxelo, Geonaute, Kipsta, Wed'ze, Fouganza, Artengo, Solognac, Nabaiji, Geologic, Aptonia, Simond, Newfeel, Inesis, Caperlan i Oustock.

Karta Decathlon

Dla wszystkich fanów sportu zaopatrujących się w sklepach Decathlon wiele korzyści przynosi karta Decathlon, która uprawnia do otrzymywania spersonalizowanej oferty oraz aktualności z wybranych sklepów, bezterminowego zwrotu i wymiany we wszystkich sklepach Decathlon dożywotniej gwarancji na produkty B'Twin, a lojalność nagradzana jest bonami lojalnościowymi za każde uzyskane 1000 punktów.

Serwis i personaliazja produktów

Sklepy Decathlon oferują również serwis rowerowy, narciarski, snowboardowy, sportów rakietowych i wodnych, a także namiotów i elektroniki. Z kartą stałego klienta 6 miesięcy od zakupu możemy liczyć na bezpłatny przegląd bezpieczeństwa w skład którego wchodzi ogólna diagnostyka roweru, dokręcenie kół i pedałów, smarowanie łańcucha, regulacja przerzutek i hamulców oraz sprawdzenie ciśnienia w oponach. W pozostałych przypadkach takowy serwis kosztuje 45 zł. Jeśli chodzi o serwis narciarski i snowboardowy to w sklepach Decathlon możemy liczyć na odtłuszczenie i czyszczenie ślizgu, ostrzenie krawędzi dyskiem ceramicznym, równanie ślizgu, wypełnienie ubytków nakładanie struktury obróbką kamieniem czy smarowanie na gorąco. Posiadacze rolek i hulajnóg mogą skorzystać z usług wymiany łożysk, kółek, hamulca, a nawet kompletnego montażu hulajnogi. Personalizacja produktów w sklepach sportowych Decathlon odbywa się za pomocą nadruków w technologii flex, sublimacji, a także dzięki haftom komputerowym.

Gazetki promocyjne