POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna
Black Red White

DOM I OGRÓD

Black Red White

Nowe gazetki promocyjne sieci sklepów Black Red White oferujących meble oraz artykuły wnętrz pojawiają się kilkanaście razy w roku. Z reguły promocje zawarte w gazetkach są powiązane z akcją promocyjną typu 'Rabaty do 40%' czy '30 rat 0%', ale także z porą roku, czego przykładem mogą być tytuły: 'Letnia wyprzedaż', 'Wiosenna jadalnia', 'Zimowy nastrój' czy 'Jesień we wnętrzu'. Niektóre gazetki promocyjne Black Red White poświęcone są tylko oświetleniu, tj. ,W blasku świateł' czy 'W blasku kryształów'.

Katalogi produktów Black Red White

Black Red White swoją ofertę komunikuje swoim klientom nie tylko za pomocą gazetek promocyjnych, ale także katalogów produktów. Są one oczywiście bardziej obszerne niż gazetki, a także okres ich obowiązywania jest zdecydowanie dłuższy, albowiem w przypadku gazetek wynosi on od 2 do 6 tygodni, zaś oferta katalogów jest ważna minimum rok.

Katalogi mebli tapicerowanych Black Red White Family Line X oraz Soul prezentują tapicerowane meble wypoczynkowe, zaś dla poszukujących mebli kuchennych BRW poleca katalogi: 'Kuchnie modułowe' oraz 'Kuchnie na wymiar Senso Kitchens'. Pozostałe katalogi Black Red White to 'Katalog mebli minimalistycznych Modai, Moko, Muro i Mitoda', 'Possi Light - bilion możliwości' oraz 'HoReCa', który jest skierowany przede wszystkim do firm, architektów czy projektantów, albowiem produkty w nim zawarte pozwalają na wyposażenie apartamentów, hoteli, kawiarni, restauracji, biur i wielu innych obiektów komercyjnych.

Zakupy w salonie oraz sklepie internetowym

Black Red White posiada bardzo szeroką ofertę mebli pokojowych, kuchennych, tapicerowanych, szaf, stołów i krzeseł, a także mebli na wymiar. Możemy się z nią zapoznać w jednym z 75 salonów firmowych i setkach punktów partnerskich w całej Polsce. Największe salony Black Red White znajdują się oczywiście w największych miastach, tj. Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk. Zakupy w Black Red White możemy zrobić także w sklepie internetowym, który w rankingu e-sklepów Opineo w kategorii 'Dom i wnętrze' plasuje się w ścisłej czołówce.

Gazetki promocyjne