R E K L A M A

Gazetka promocyjna
Alsen

ELEKTRONIKA

Alsen
R E K L A M A

Tylko kilka razy w roku sieć sklepów komputerowych Alsen wydaje nową gazetkę promocyjną, jednakże okres obowiązywania każdej jest bardzo długi, bo trwa od miesiąca do kilku, nie dłużej niż jedną porę roku. Chociaż gazetki Alsen składają nie są zbyt obszerne, to jednak z reguły prezentują ponad 100 artykułów w promocyjnych cenach.

Oferta Alsen

W ofercie sieci sklepów Alsen znajdziemy laptopy, komputery, podzespoły PC, sprzęt komputerowy, telefony, sprzęt RTV czy fotograficzny, a także produkty dla graczy. Szczególnie imponująco wygląda strefa produktów dla graczy, która oferuje ponad 4000 produktów, tj. gry na pc i konsole, komputery i podzespoły gamingowe, laptopy do gier, myszki i klawiatury dla graczy, monitory dla gracza, fotele dla graczy i inne akcesoria gamingowe.

Salony i sklep internetowy

Produkty zakupione w sklepie internetowym Alsen mogą oczywiście zostać dostarczone do domu przez kuriera, ale możemy również skorzystać z opcji dostawy do salonu, które zostały rozmieszczone w prawie każdym polskim mieście, albowiem sieć salonów Alsen liczy ponad 400 placówek. Alsen oferuje ponadto możliwość rezerwacji towaru w sklepie i płatności przy odbiorze.

Gazetki promocyjne