Nowa gazetka promocyjna Aldi obowiązuje zawsze od poniedziałku do soboty lub niedzieli handlowej i składa się z 36 stron z produktami w obniżonych cenach. Oferta w gazetkach jest podzielona na 'Okazje Tygodnia od poniedziałku', 'Hity od środy', 'Okazyjna Piątko-Sobota' oraz 'Hity od soboty'.

'Okazje Tygodnia od poniedziałku' - produkty w niskich cenach, a także dostępne tylko w tym tygodniu, "Hity od środy' - artykuły niespożywcze dostępne w ograniczonej ilości, 'Okazyjna Piątko-Sobota' - przede wszystkim artykuły spożywcze, tj. mięso, wędliny, słodycze czy napoje, Hity od soboty' - ponownie oferta niespożywcza, tak w wielkim skrócie wygląda treść gazetek Aldi. Produkty w publikacjach Aldi mogą być oznaczone grafiką informującą o tym, iż cena obowiązuje do wyczerpania zapasów, jest ceną promocyjną w danym tygodniu i dotyczy asortymentu stałego czy jest ceną regularną.

Tematy tygodnia w gazetkach Aldi

Co tydzień w nowej gazetce promocyjnej Aldi znajdziemy inny temat tygodnia, a co za tym idzie produkty z nim powiązane. 'Pora na grill' to oczywiście produkty na grilla, 'Rejs po smakach Skandynawii' - szwedzka sałatka ogórkowa, sos duński, masło fińskie czy szwedzkie klopsiki mięsne, w 'Tygodniu francuskim" znajdziemy m.in. Camembert Le Coq De France, francuską zupę na bazie musztardy Dijon, zupę rybną po prowansalsku Frantastique czy francuskie rillettes, a podczas 'Festiwalu kawy' szeroki wybór kaw, tj. kawa ziarnista Moreno Caffe Crema, kawa mielona lub ziarnista Dallmayr prodomo i Lavazza Qualita Oro, cappuccino Combo czy kawa rozpuszczalna Caffe Crema.

Produkty BIO

W gazetkach Aldi znajdziemy także bogatą ofertę produktów BIO wolnych od pestycydów, sztucznych nawozów i GMO. Większość ekologicznych produktów w gazetkach Aldi to artykuły marki własnej GutBio oferującej m.in. wielowarzywne soki z kontrolowanej produkcji ekologicznej, soki z kwaszonej kapusty, mleko, jogurty, ser żółty, musli, suszone owoce, dżemy, oliwę z oliwek czy produkty wegetariańskie.

Marki własne

Sklepy Aldi oferują produkty blisko 30 marek własnych cenionych przez klientów za stosunek jakości do ceny. W gazetkach często pojawiają się produkty, tj. bardzo wydajny koncentrat do mycia naczyń Akuta, herbatniki maślane z czekoladą Biscotto, czekolada śmietankowa Chateau, majonez stołowy Delikato, groch łuskany żółty Dobre Plony, boczek w plastrach Grill Time, ser Emmentaler w kawałku Hofburger, kawa Markus Exclusiv, mleko Milsani, kawa Mild Moreno do parzenie w ekspresach na saszetki powszechnie dostępne na rynku, wykwintna czekolada Moser Roth, bezpośrednio wyciskany sok z pomarańczy z miąższem Pure Fruit, jogurt typu greckiego o kremowej konsystencji Sonnter, cebulka prażona Trader Joe's, klasyczna zielona liściasta herbata pochodząca z Chin Westminster, delikatny budyń o smaku czekoladowym Albona, wafelki w czekoladzie przekłądane kreme kakaowym Alek, karma sucha dla psa z inuliną Alnutra, karma mokra dla psa Baldo, filety śledziowe w zalewie winegret Balta Mare, guma do żucia Captain's Life, rozpuszczalny napój kawowy w proszku Cappuccino Combo, sticksy ziemniaczane Feurich, płatki pszenne ekstrudowane z dodatkiem miodu Gletscherkrone, filet bez skóry i ości z łososia pacyficznego Golden Seafood, wyjątkowo skoncentrowany koncentrat do płukania tkanin Tandil, przekąski z makreli wędzonej Fjorden's czy maszynka do golenia dla kobiet Biocura.

Gazetki promocyjne