POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE
Agata

Salony Agata wydają rocznie kilkanaście gazetek, a każda z nich obwiązuje średnio dwa tygodnia. W gazetkach znajdziemy najczęściej artykuły wyposażenia wnętrz, tj. kuchnia, jadalnia i łazienka, a także dywany, tekstylia i inne dekoracje. Oferta salonów Agata to przede wszystkim meble, ale one rzadziej pojawiają się w gazetkach.

Akcje promocyjne w Salonach Agata

Podczas akcji promocyjnych w Salonach Agata możemy najczęściej skorzystać z rabatu przy zakupie za określoną kwotą lub rat 0%. 'Wielkie wietrzenie magazynów', 'Rabaty od 10% do 30%', '100 zł za każde wydane 1000 zł' czy 'Zwracamy VAT na kartę podarunkową' to najpopularniejsze akcje promocyjne w Salonach Agata.

Zakupy w salonach lub przez internet

Agata prowadzi sprzedaż mebli i dodatków w salonach zlokalizowanych w największych miastach oraz w sklepie internetowym. Jeśli wybierzemy się na zakupy do jednego z salonów to mamy możliwość skorzystania z usług transportowych świadczonych przez firmy współpracujące z salonami, dzięki czemu zyskujemy: transport, wniesienie i rozpakowanie mebli oraz ich ustawienie we wskazanym miejscu, a także wyniesienie opakowań. Dodatkowo usługa obejmuje drobny montaż, tj. przykręcenie okuć do mebli, montaż podnóżek i stópek, łączenia elementów narożników, montaż uchwytów i wiele więcej.

Gazetki promocyjne