POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna
Abra Meble

DOM I OGRÓD

Abra

Gazetki promocyjne sieci sklepów meblowych Abra nie są wydawane regularnie, ale średnio w miesiącu pojawiają się dwie nowe publikacje, więc warto śledzić iGazetki.pl na bieżąco, aby nie przegapić najnowszych promocji. W ofercie sklepów Abra znajdziemy meble do pokoju dziennego, młodzieżowego, jadalni, sypialni, przedpokoju i kuchni, a także dodatki tj. lampy, tekstylia, obrazy, fototapety, plakaty i naklejki.

Akcje promocyjne

W gazetkach promocyjnych sklepów meblowych Abra z reguły występują akcje promocyjne, które dotyczą całości lub większej części gazetki, tj. 'Wszystkie meble 15% taniej', 'Usiądź wygodnie i sprawdź nowości', 'Zaczął się czas wyprzedaży', 'Tak tanio jeszcze nie było', 'Z gazetką zawsze taniej', 'Cenowe WOW', 'Ceny Last Minute' czy 'Festiwal promocji i rabatów'.

Produkty z gazetki

W każdej gazetce promocyjnej Abra znajdziemy kilkadziesiąt artykułów w obniżonych cenach. Najczęściej pojawiającymi się produktami są: sofy, wersalki, narożniki, fotele, witryny, komody, szafy stoły oraz łóżka. Najtańszą sofą w ofercie Abra Meble jest sofa Aria, zaś najdroższą sofa Emma, jeśli chodzi o narożniki to najniższą ceną może pochwalić się narożnik Moretti, a najwyższą narożnik Novel. Komody Next lub Tricky Bis w Abra Meble kupimy już za niespełna 300 zł, zaś za najdroższą komodę Hektor zapłacimy maksymalnie 1679 zł. Jeśli chodzi o łóżka to najtańszymi modelem jest One, a najdroższym jest łóżko Iceland o wymiarach 180x200 cm w cenie 5949,99 zł.

W sklepach Abra dostępne są również meble kuchenne z akrylowymi frontami Sienna z oświetleniem LED, pneumatycznymi podnośnikami, systemem cichego domykania, praktycznymi wkładami do szuflad. Ponadto możemy wybierać z szerokiej oferty sprzętu AGD oraz dużego wyboru baterii i zlewów.

Gazetki promocyjne