POLECANE GAZETKI PROMOCYJNE

Gazetka promocyjna
5.10.15.

DZIECKO

Gazetki promocyjne sieci sklepów dziecięcych 5.10.15. są aktualnie niedostępne.

2

Ponad 200 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy 5.10.15. oferują zabawki i odzież dla dzieci do lat 12. Rodzice niemowląt oprócz wyprawki dla noworodka w ofercie 5.10.15. znajdą apaszki, bezrękawniki, bluzki, bluzy, body, czapki, dresy, koszule, kurtki, legginsy, pajace, rampersy, skarpetki, rajstopy, spodnie, spódnice, stroje kąpielowe, sukienki, swetry, szorty, śpiochy, t-shirty czy obuwie, a także łóżeczka i materace oraz produkty do higieny i pielęgnacji.

Jeśli chodzi o akcesoria i zabawki dla dzieci to wybór jest naprawdę spory, albowiem możemy wybierać spośród klocków, puzzli, lalek, gier i konsol, zabawek interaktywnych, figurek, pojazdów i kolejek, pluszaków, książeczek i wielu więcej.

Klub 5.10.15.

Już ponad milion osób korzysta z Karty Klubu 5.10.15., dzięki której mamy dostęp do voucherów na zakupy, ofert specjalnych, rabatów kwotowych, których ilość jest uzależniona od wielkości dokonywanych zakupów, a także ważnego przez 30 dni rabatu startowego w wysokości 30% przy następnych zakupach po dokonaniu pierwszych zakupów za minimum 30 zł. Karta Klubu 5.10.15. jest oczywiście wydawana bezpłatnie. Wystarczy wypełnić formularz w jednym ze sklepów stacjonarnych (plastikowa karta) lub internetowym (karta elektroniczna).

Gazetki promocyjne